تحلیل تکنیکال بازار سرمایه-حرفه ای
 صفحه اصلی

تحلیل تکنیکال بازار سرمایه-حرفه ای

ارائه دهنده: سازمان مدیریت صنعتی

استاد:

شهریه دوره: 5,000,000 ریال

موفقیت و کسب درآمد از طریق بازار سرمایه اتفاقی نیست. بلکه نیازمند دارا بودن دانش تحلیل تکنیکال و بنیادی است. در تحلیل تکنیکال از طریق بررسی تغییرات و نوسان‌های قیمت‌ها و حجم معاملات و عرضه و تقاضا می‌توان وضعیت قیمت‌ها در آینده را با استفاده از ابزارها و نمودارها پیش‌بینی کرد.

در این دوره با ابزارهای پیشرفته و حرفه ای و پیچیده تحلیل قیمتی و زمانی در بازار و همچنین الگوهای هارمونیک و استراتژی های رایج معاملات بازار سرمایه آشنا و با استفاده از ابزارهای موجود توانایی تحلیل و پیش بینی حرفه ای تر از روند تغییرات بازارها را خواهید یافت.


تاریخ شروع: چهارشنبه، 1 اسفند 1397، 12:00 صبح

تاریخ پایان: نامحدود

به مدت: نامحدود

دوره تحلیل تکنیکال بازار سرمایه در قالب بسته ای حاوی شش دوره مجزا شامل تحلیل تکنیکال مقدماتی، پیشرفته، حرفه ای، پرایس اکشن، الیوت و کانسلیم طرح ریزی شده است که با رعایت پیش نیازی قابلیت ثبت نام داشته و در صورت شرکت دانشجویان در بسته کامل (هر شش دوره) ، علاوه بر گواهینامه پایان هر دوره، در صورت قبولی در آزمون جامع، دیپلم تحلیل گری ارشد بازار سرمایه نیز به شرکت گنندگان اعطا می گردد.

دوره تحلیل تکنیکال حرفه ای در 15 ساعت (10 جلسه 1/5 ساعته ) به صورت کاملاً آنلاین ارائه می گردد.

جزوات درسی و سایر مطالب ارائه شده از سوی استاد به صورت الکترونیکی در اختیاردانش پذیران خواهد بود.

همچنین دانش پذیران می توانند به فیلم ضبط شده کلاس ها تا پایان دوره دسترسی داشته باشند و حسب مورد به صورت آنلاین استفاده نمایند.