توسعه کسب و کار با اینستاگرام (بازاریابی و فروش اینستاگرامی)
 صفحه اصلی

توسعه کسب و کار با اینستاگرام (بازاریابی و فروش اینستاگرامی)

ارائه دهنده: سازمان مدیریت صنعتی

استاد:

شهریه دوره: 500,000 ریال

اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که کاربران ایرانی نیز آن را دنبال می کنند. این اپلیکیشن دائما در حال به روز رسانی بوده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود که موجب شده بستری جهت توسعه کسب و کار های کوچک و متوسط در آن ایجاد و دارندگان این کسب و کارها را با هر سطح از اطلاعات به این سمت سوق دهد.

قطعا داشتن اطلاعات جامع و کامل از امکانات ایستاگرام و نحوه استفاده صحیح و به جای از آنها در بازاریابی و فروش می تواند دارندگان کسب و کارهای اینترنتی  را موفق تر از سایرین نماید. 

در این دوره با فرض اینکه شما با مفاهیم بازاریابی و فروش آشنا بوده و آشنایی و تجربه کار غیر حرفه ای با اپلیکیشن اینستاگرام دارید،  با چگونگی استفاده صحیح از ایستاگرام جهت بازاریابی و فروش و توسعه محصول و یا هر نوع استراتژی در توسعه کسب و کار خود آشنا می شوید و قادر خواهید شد با راهنمایی گام به گام به کسب و کار خود از طریق این اپلیکشین شکل جدیدی داده و در جهت تبیین استراتژی خود با استفاده از این ابزار کارآمد و همگانی به عنوان یک رسانه بسیار قوی به صورت کاملا رایگان بهترین بهره برداری را نمایید.

مروری بر فلسفه وجودی اینستاگرام

کاربرد اینستاگرام در کسب و کار

تولید محتوا

ابزارهای اینستاگرام

راهکارهای جذب مخاطب

فروشگاه اینستاگرامی

آنالیز پروفایل اینستاگرام

تاریخ شروع: پنج‌شنبه، 15 فروردین 1398، 12:00 صبح

تاریخ پایان: نامحدود

به مدت: نامحدود

این دوره محدودیت زمانی کوتاه مدت برای انجام هر کدام از بخش های دوره ندارند و دانش پذیر می تواند با هر سرعتی که می تواند ظرف مدت پیش بینی شده با استفاده از محتوای آموزشی از پیش تعیین شده نسبت به فراگیری اقدام نمایند. دسترسی دانش پذیران به محتوای درسی دارای محدودیت شش ماهه می باشد.

گذراندن این دوره منجر به صدور گواهینامه از سوی سازمان مدیریت صنعتی نخواهد شد. در صورت تمایل به دریافت گواهینامه این دوره، دانش پذیران می بایست ضمن پرداخت هزینه مربوطه در آزمونی که از سوی سازمان برگزار می گردد شرکت و حداقل نصاب قبولی را کسب نمایند.