مهارت های دیجیتال-موبایل در کسب و کار
 صفحه اصلی

مهارت های دیجیتال-موبایل در کسب و کار

ارائه دهنده: سازمان مدیریت صنعتی

استاد: سازمان مدیریت صنعتی

شهریه دوره: 250,000 ریال

هدف این دوره مجهز كردن شما به فهم كلی ازکابردهای تلفن همراه در توسعه کسب و کار، اساس توسعه و طراحی موبایل ،اینترنت اشیاء، نمونه سازی اولیه و توسعه برنامه های کاربردی موبایلی را پوشش می‌دهد. همچنین در نظر داریم نقش حیاتی فن‌آوری تلفن همراه در اجازه دادن به شرکت‌ها برای دستیابی به مخاطبان هدف خود و اینکه چگونه سازمان‌ها می‌توانند از فناوری تلفن همراه برای افزایش رضایت مشتریان خود استفاده کنند را مد نظر قرار دهیم.

هفته اول - مقدمه ای بر قابلیت جابجایی در فضای دیجیتال

در هفته اول، ما موارد زیر را پوشش خواهیم داد :

  • قابلیت جابجایی در فضای دیجیتال چیست ؟
  • فواید جابجایی در فضای دیجیتال
  • رشد فن‌آوری موبایل
  • تکنولوژی‌های پوشیدنی دیجیتالی

هفته دوم - قابلیت جابجایی در عمل

در هفته دوم، ما موارد زیر را پوشش خواهیم داد :

  • اصول طراحی قابلیت جابجایی
  • ایجاد قابلیت جابجایی در فضای دیجیتال - رویکرد توسعه هسته
  • اینترنت اشیاء

تاریخ شروع: پنج‌شنبه، 8 آذر 1397، 12:00 صبح

تاریخ پایان: نامحدود

به مدت: نامحدود

این دوره محدودیت زمانی کوتاه مدت برای انجام هر کدام از بخش های دوره ندارند و دانش پذیر می تواند با هر سرعتی که می تواند ظرف مدت پیش بینی شده با استفاده از محتوای آموزشی از پیش تعیین شده نسبت به فراگیری اقدام نمایند. دسترسی دانش پذیران به محتوای درسی دارای محدودیت شش ماهه می باشد.

گذراندن این دوره منجر به صدور گواهینامه از سوی سازمان مدیریت صنعتی نخواهد شد. در صورت تمایل به دریافت گواهینامه این دوره، دانش پذیران می بایست ضمن ثبت نام و شرکت در مجموعه دوره های مهارت های دیجیتال و پرداخت هزینه آزمون، در آزمونی که از سوی سازمان جهت مجموعه دوره های مهارت های دیجیتال برگزار می گردد شرکت و حداقل نصاب قبولی را کسب نمایند. بدیهی است که گواهینامه صادره تمام مجموعه دوره های مهارت های دیجیتال را شامل خواهد شد.