اعلانات سایت

مجموعه دوره های آموزشی مهارت های دیجیتال

 
عکس سازمان مدیریت صنعتی
مجموعه دوره های آموزشی مهارت های دیجیتال
از سازمان مدیریت صنعتی در یکشنبه، 16 دی 1397، 4:54 عصر
 

هدف مجموعه دوره های آموزشی مهارت های دیجیتال مجهز نمودن دانش پذیران و شاغلین در پست های مدیریتی به درک کلی از مجموعه علوم و تخصص های نوینی که به واسطه پیشرفت فناوری اطلاعات و تاثیر شگرف آن بر دنیای کسب و کار داشته می باشد از جمله این مهارت ها بازاریابی دیجیتال، و پوشش انواع مختلف تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال، تبلیغات در سایت های اینترنتی، بهینه‌سازی سایت برای نمایش در موتورهای  جستجو و بازاریابی از طریق ایمیل، تاثیر گذاری شبکه های اجتماعی بر شیوه های کسب و کارو همچنین کاربردهای موبایل در این زمینه خواهد بود.

همچنین در نظر داریم نقش حیاتی این ابزارها در اجازه دادن به شرکت‌ها برای دستیابی به مخاطبان هدف خود و اینکه چگونه سازمان‌ها می‌توانند از یک رویکرد یکپارچه برای افزایش تعامل مشتری و درآمد استفاده کنند را مد نظر قرار دهیم.

این مجموعه دوره محدودیت زمانی کوتاه مدت برای فراگیری ندارند و دانش پذیر می تواند با هر سرعتی که می تواند با استفاده از محتوای آموزشی از پیش تعیین شده نسبت به فراگیری اقدام نمایند.

در صورت تمایل به دریافت گواهینامه ، دانش پذیران می بایست ضمن ثبت نام و شرکت در مجموعه دوره های مهارت های دیجیتال و پرداخت هزینه آزمون، در آزمونی که از سوی سازمان جهت مجموعه دوره های مهارت های دیجیتال برگزار می گردد شرکت و حداقل نصاب قبولی را کسب نمایند. بدیهی است که گواهینامه صادره تمام مجموعه دوره های مهارت های دیجیتال را شامل خواهد شد.